Uchwyty antenowe

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Uchwyty antenowe

 

Uchwyty antenowe to jedne z niezbędnych elementów do prawidłowego montażu anteny sat - dvb-t a także dla kamer.

Uchwyty są zazwyczaj dostosowane do standardowej szerokości rurki utrzymującej antenę, a montowane mogą być w bardzo różnych miejscach.

 

Solidne uchwyty wykonane ze stali, aluminium i stopów metali pozwalają na bezpieczny montaż anten i nawet o bardzo dużej średnicy oraz drogich kamer.

Ponadto są one zabezpieczane przy pomocy odpowiednich specyfików, aby zabezpieczyć je prze czynnikami zewnętrznymi.

 

W naszej ofercie są dostępne uchwyty do anten o różnych średnicach, uchwyty boczne prawe i lewe, uchwyty balkonowe, uchwyty kominowe, uchwyty do krokwi, a także wiele innych. Solidny uchwyt gwarantuje, że antena będzie stabilnie przymocowana na bardzo długi czas.

 

PAMIĘTAJMY ŻE SOLIDNE MOCOWANIE TO GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA DLA NAS I DLA PRZECHODNIÓW

STOSUJEMY TYLKO I WYŁĄCZNIE EUROPEJSKIE PRODUKTY WYSOKIEJ JAKOŚCI

 

O nas

Firma Satbeskidy została uruchomiona w 2007 roku. Od momentu powstania do dnia dzisiejszego zajmujemy się usługami w dziedzinie elektroniki użytkowej. Wśród usług przodują instalacje antenowe proste i bardzo złożone, które oprócz pracy traktujemy jako hobby
co pozwala nam na bycie na TOP w wiedzy i doświadczeniu. W działalności usługowej koncentrujemy się na kompleksowej realizacji systemów antenowych i monitoringowych. Najczęstszymi pojęciami, z którymi stykamy się na co dzień to montaż anten nc+, montaż anten Polsat, regulacja anten tanio, bielsko ,naprawa anten w Bielsku-Białej i okolicach oraz serwis anten. Serwis anten w Jaworzu i okolicach oraz naprawa anten Jaworze. Drugim frontem naszej działalności jest skup elektroniki pod szyldem naszej Firmy Defrost Capital. www.skup-rtv.pl

Ostatnio dodane

© SATBESKIDY 2008 - 2018

Szukaj